דף הבית > שמות ראשונים
בחר אות ראשונה של שם משפחה 
אא יעקב (יקנעם (מושבה)) אביבי שמשון (כפר החורש) אביגדור זלמן (אלונים)
אביגדור שושנה (אלונים) אבידב יעקב- יאני (נהלל) אבידב נסיה (נהלל)
אבינעארי מרגלית (כפר החורש) אבינעארי יעקב (כפר החורש) אבינעארי אהרון (כפר החורש)
אבינעארי שמעון (כפר החורש) אבינר שבתאי (תל יוסף) אבינר נועה (תל יוסף)
אבישי חנה (בית השיטה) אבישי מרים (גבת) אבישי אברהם (בית השיטה)
אבלס אבנר (שריד) אבלס שפרה (שריד) אבן טוב אליהו (כפר יחזקאל)
אבן טוב אסתר (כפר יחזקאל) אבן נור חיים (בית השיטה) אבן נור נחמה (הלינה) (בית השיטה)
אבן-חיים אברהם (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אבנד רחל (מרחביה (קיבוץ)) אבני אהרון (דברת)
אבני אילנה (דברת) אבני משה (חפציבה) אבני משה (חפציבה)
אבני מרים (כפר החורש) אבני יוסף (כפר החורש) אבני נחמה (חפציבה)
אבנין בנימין-ברוך (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אבנרי דוד (כפר החורש) אבנרי יפה (כפר החורש)
אבנת אלכסנדר (מזרע) אברהם אלקינד (בית השיטה) אברהם חסין יוה (עין חרוד)
אברהם אלישיב (תל יוסף) אברהמי דבורה (בית שערים) אברהמי יוסף (בית שערים)
אברונין צפורה (משמר העמק) אברמוב אפרים (מרחביה (מושב)) אברמוב רות (כפר ברוך)
אברמוב רבר (כפר ברוך) אברמוב בת שבע (מרחביה (מושב)) אברמוב רות (כפר ברוך)
אברמוב רבא (כפר ברוך) אברמוביץ אליהו (אלונים) אברמוביץ איטה (בית שערים)
אברמוביץ מרים (בית אלפא) אברמוביץ דוד (בית שערים) אברמוביץ' משה (מושקו) (שריד)
אברמוביץ' דורה (שריד) אברמוביץ' משפ. (כפר ברוך) אברמזון יעקב (עין חרוד)
אברמסון עובדיה (בית שערים) אברמסון יהודית (בית שערים) אבשלום יהודית (כפר החורש)
אבשלום יהודה (כפר החורש) אגמון יהודית (חפציבה) אגמון דניאל (חפציבה)
אגסי אלימלך (גבת) אגסי חנה (גבת) אגרנוב רגינה (כפר ברוך)
אגרנוב שלמה (כפר ברוך) אגרנוב רגינה (כפר ברוך) אגרנוב שלמה (כפר ברוך)
אדלר הרברט (בית השיטה) אדלר ליזל (בית השיטה) אדמון רבקה (אלונים)
אדמון- רפפורט שמואל (אלונים) אדר בלה (בית השיטה) אדר מיכאל (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת))
אדר מרדכי (בית השיטה) אדר חנה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אהוביה פרומה (תל יוסף)
אהוביה משה (תל יוסף) אהלי אידה (בית שערים) אהלי יוסף (בית שערים)
אהרוני יוסף (גבת) אודלסקי מאיר (משמר העמק) אודלסקי פולה (משמר העמק)
אוזיל לוי (הזורע) אוירבך מרדכי (גוני) (אלונים) אולמן אורי (בית השיטה)
און יונה (תל יוסף) און זאב (תל יוסף) אונגר אטקה (חפציבה)
אונגר שושנה (גבת) אונגר אלכסנדר (גבת) אונגר איסר (חפציבה)
אוסטרובסקי אהרון (כפר יהושע) אוסטרובסקי - יגאל יהודית (כפר יהושע) אוסלנדר מוריץ (כפר גדעון)
אופיר יואב (תל עדשים) אופיר משה (תל עדשים) אופיר תקווה (תל עדשים)
אופיר דינה (תל עדשים) אופיר ולטר-זאב (גבת) אופיר חוה (גבת)
אופיר שמעון (משמר העמק) אופיר עדנה (בית השיטה) אופירובסקי אסתר (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אופירובסקי אריה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אופלטקה אברהם (בית השיטה) אופנהיים שלמה (אלונים)
אופנהיים רחל (אלונים) אופק יהודית (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אופק יעקב (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אור תמר (תל יוסף) אורג מונס (כפר החורש) אורג אליעזר (מרחביה (מושב))
אורג רצ'ה (מרחביה (מושב)) אורג חיה (מרחביה (מושב)) אורה רות (כפר החורש)
אורי זהבה (נהלל) אורי שאריק (שארישוב) (בית השיטה) אורי יעקב (נהלל)
אורי פאולה (בית השיטה) אורין אליעזר (כפר יהושע) אורין (לרמן) חנה (כפר יהושע)
אורן רגה (מזרע) אורן גדעון (חפציבה) אורן גדעון (חפציבה)
אורן אליעזר (שריד) אורן מנחם (בית השיטה) אורן חנה (בית השיטה)
אורן מרדכי (מזרע) אורן נחמה (מרחביה (קיבוץ)) אורן שאול (בית השיטה)
אורן יוכבד (חפציבה) אורשיצר יוסף (חפציבה) אושרי אברהם (כפר יהושע)
אושרי, ורד מלכה (כפר יהושע) אזוב פולה (משמר העמק) אזוב משה (משמר העמק)
אחאי נעמי (חפציבה) אחאי אחיעזר (חפציבה) אטלינגר אמי (בית השיטה)
אידלסברג יוסף (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אידלשטיין סוניה (בלפוריה) אידלשטיין משה (בלפוריה)
איזידור אפל (בית השיטה) איידלין רבקה (מרחביה (קיבוץ)) איידלין דוד (מרחביה (קיבוץ))
אייזוורג חוה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אייזנברג חווה (כפר החורש) אייזנברג חיה - חייצ'ה (מרחביה (קיבוץ))
אייזנוורג אריה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אייזנמן יהודית (אלונים) אייזנמן צבי (אלונים)
אייזנקרפט בת שבע (תל עדשים) אייזנקרפט אהרון (תל עדשים) אייזנשטיין יצחק (כפר יחזקאל)
אייל ברוך (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) איילי נעמי (גבת) איילי מאיר (גבת)
אילון אליהו (לולו) (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אילון משה (חפציבה) אילון רבקה (חפציבה)
אילי אלכסנדר (בית שערים) אילי מאשה (בית שערים) אילן צבי (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת))
אילן אברהם (משמר העמק) אילן יעל (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אילת ראובן (בית השיטה)
אילת שושנה (בית השיטה) אילת אלון (בית השיטה) אילת אברהם (בית השיטה)
איסולקה דובה (אלונים) איצקוביץ יוסף (בית השיטה) אירם חיים דוב ברנרד (כפר גדעון)
איש - שלום מנחם (מזרע) איש שלום מלכה (תל יוסף) איש שלום חנוך (תל יוסף)
איתן אברהם (בית שערים) איתן רפאל (רפול) (תל עדשים) איתן מרים (תל עדשים)
אלבוחר גאולה (אלונים) אלבוחר אברהם (אלונים) אלויס דבורה (דולה) (בית אלפא)
אלויס אריה (בית אלפא) אלון אלון (בית השיטה) אלון יוסיק (מזרע)
אלון שרה (מרחביה (קיבוץ)) אלון שמעון (מרחביה (קיבוץ)) אלוני שלמה (בית שערים)
אלוני רבקה (בית שערים) אלוני שרה (כפר יחזקאל) אלוני תמר (מזרע)
אלוני זאב (מזרע) אלוני חגית אסף (בית השיטה) אלוני שבתאי (כפר יחזקאל)
אלוני 'רוחם (בית אלפא) אלוני ציפורה (תל עדשים) אלוני כהן יוסקה (אלונים)
אלוני כהן פפה (אלונים) אלטמן זאב הדר (מזרע) אלטמן לאה הדר (מזרע)
אלטמן(הדר) זאב (מזרע) אלטשולר איזיק (עין חרוד) אליאב דוד (משמר העמק)
אליאב מרתה (משמר העמק) אליהו איתן (תל עדשים) אלישיב תחיה (תל יוסף)
אלמוג יהודה (עין חרוד) אלמוג שמואל (חפציבה) אלמי צבי (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אלמי פרומה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אלמן אליהו (שריד) אלמן רחל (שריד)
אלנר זאב (מזרע) אלקוני שייקה (ישעיהו) (בית אלפא) אלקינד אריה (בית השיטה)
אלקלאי יעקב (חפציבה) אלקלעי ריבה (חפציבה) אלקלעי יעקב (חפציבה)
אלקלעי יעקב (חפציבה) אלקלעי ריבה (חפציבה) אלקנה יהודית (נהלל)
אלקנה יוסף (נהלל) אלקס אליעזר (יקנעם (מושבה)) אלתר ציפורה (מרחביה (מושב))
אלתר אליעזר (מרחביה (מושב)) אמודאי יהודה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926) אמודאי חנה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אמיר ישראל (אלונים) אמיר שמואל (חפציבה) אמיר יונה (אלונים)
אמיר יהודה (חפציבה) אמיר הילדה (חפציבה) אמיתי רבקה (בית שערים)
אמיתי מנשה (בית שערים) אמסטר שולמית (מזרע) אמסטר רחל (מזרע)
אמסטר אמיל (מזרע) אמרנט חנה (נושקה) (מזרע) אמרנט אברהם (מזרע)
אנגל דבורה (תל עדשים) אנגל אלכסנדר (תל עדשים) אנקורי יהודית (כפר יהושע)
אנקורי יוסף (כפר יהושע) אנקורי נתן (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) אסנהיים אליהו (תל עדשים)
אסנהיים צילה (תל עדשים) אסף עמי (כפר יהושע) אסף בתיה (כפר יהושע)
אסף בן ציון (בית השיטה) אסתר אהרוני (גבת) אפטקמן (ממנוב) יעקב (תל עדשים)
אפל עדנה (בית השיטה) אפל גיטיה (גיציה) (שריד) אפל דוד (דודיו) (שריד)
אפריל דבורה (משמר העמק) אפרימוב זינה (כפר ברוך) אפרימוב יונתן (כפר ברוך)
אפרימוב שלמה (כפר ברוך) אפרימוב יונתן (כפר ברוך) אפרימוב זינה (כפר ברוך)
אפרת יוסף (כפר יהושע) אפרת רבקה (כפר יהושע) אפרתי אסתר (תל יוסף)
אפרתי פסח (תל יוסף) אפרתי אילנה (משמר העמק) אפרתי יוסף (משמר העמק)
אפשטיין אפרים (כפר יחזקאל) אפשטיין אליהו (בלפוריה) אפשטיין שושנה (מרחביה (קיבוץ))
אפשטיין רות (אלונים) אפשטיין אורי (חפציבה) אפשטיין ויקטור (מרחביה (קיבוץ))
אפשטיין יצחק (יקנעם (מושבה)) אפשטיין בתיה (כפר יחזקאל) אפשטיין אורי (אלונים)
אפשטיין תמר (חפציבה) אפשטיין רוזה (חפציבה) אפשטיין אפי (חפציבה)
אפשטיין חיה (בית השיטה) אפשטיין אידה (יקנעם (מושבה)) אקסלר זהבה (כפר החורש)
אקרמן מאיר (כפר ברוך) אקרמן רחל (כפר ברוך) אקרמן רחל (כפר ברוך)
אקרמן מאיר (כפר ברוך) אראלי אריה (שריד) אראלי גרטה (שריד)
ארבייט טובה (כפר החורש) ארבל דן (מזרע) ארבל עוזי (מזרע)
ארגוב אברהם (בית השיטה) ארגוב יהודית (בית השיטה) ארוילי שלמה (יקנעם (מושבה))
ארון מקס (כפר גדעון) ארון ברוך (כפר גדעון) ארון לודוויג (כפר גדעון)
ארז יהודה (בית השיטה) ארז גבריאלה (כפר החורש) ארז יצחק (כפר החורש)
ארזי יצחק (כפר יהושע) ארזי חיה (כפר יהושע) ארזי משה (כפר יהושע)
ארזי חיה (כפר יהושע) ארזי יוחנן (משמר העמק) ארטרכט איטה (נהלל)
ארטרכט חיים מוניה (נהלל) ארטרכט יוסף (נהלל) ארטרכט אריה -לייב (נהלל)
ארטרכט ציפורה (נהלל) אריאלי גדעון (בית השיטה) אריאלי גליליה (חפציבה)
אריאלי משה (חפציבה) ארייך זיגי(אשר) (בית השיטה) ארייך צבי (אלונים)
ארייך אסתר (אלונים) אריכא אשר (בית השיטה) ארין אשר (כפר החורש)
ארליך לילי (תל עדשים) ארליך יוליוס (תל עדשים) ארליך חנה (נהלל)
ארליך זאב (נהלל) ארם אהוד (בית השיטה) ארנון יצחק (תל יוסף)
ארנון בנימין (משמר העמק) ארנון זאב (דברת) ארנון רחל (תל יוסף)
ארנישטיין לאה (בלפוריה) ארנישטיין יוסף (בלפוריה) ארנשטיין זליג (כפר החורש)
ארצי מלכה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) ארצי שמחה (קבוצת השרון (רמת דוד-יפעת)) ארצי יהודה (מזרע)
אררט בתיה (נהלל) אשכול בנימין (בניה) (אלונים) אשכנזי חיים (אשכה) (חפציבה)
אשכנזי פנינה (פפי) (מרחביה (קיבוץ)) אשכנזי משה (מרחביה (קיבוץ)) אשכנזי חיים (בית השיטה)
אשכנזי יהודית (חפציבה) אשל צבי (מזרע) אשל יוכבד (תל יוסף)
אשל אנדה (מזרע) אשל אריה (תל יוסף) אשל לאה (תל יוסף)
אשל בן - ציון (בית אלפא) אשל מרים (דברת) אשל ראובן (מרחביה (קיבוץ))
אשל בנימין (דברת) אשל זאב (דברת) אשריאל, גליקסמן. חנה (רמת דוד (עיינות) (קיבוץ) 1926)
אתנברג משפ. (מרחביה (מושב))

מובאת לפניך רשימה של שמות האנשים מדור המיסדים של ישובי העמק. הרשימה בנויה על פי שמות המשפחה, בסדר אלפבית, החל מהעליה על הקרקע בשנת 1910.


רשימה זו מתעדכנת כל הזמן על סמך חומר הנאסף במוזיאון המסתמך בעיקרו על עדויות אנשי משפחה, חברי הישובים, הסטוריונים, סטודנטים ומתענינים.
הנך מוזמן להשתתף במפעל “שמות ראשונים" על ידי מילוי טופס מובנה לתיעוד אישי בדף צור קשר.